Birimler

Genel Sekreterlik Makamı

    Dahili No
Mahmut ŞAHİN Genel Sekreter
Tuğçe IŞIKSAL Genel Sekreterlik Yönetici Asistanı 204
Elif OCAKLI Hukuk Müşaviri 150

Planlama Program Koordinasyon Birimi

    Dahili No
İsmail TUTLUPINAR Planlama Program Koordinasyon Birimi Başkan Vekili 147
Ahmet Taner AYDIN Planlama Program Koordinasyon Birimi Uzmanı 144
Ertuğ GÜNEY Planlama Program Koordinasyon Birimi Uzmanı 145
Elif ÖZTÜFEKÇİ Planlama Program Koordinasyon Birimi uzmanı 138
Dilara GÜNER Planlama Program Koordinasyon Birimi Uzmanı 133

Program Yönetimi Birimi

    Dahili No
Uğur Berkay HABİBOĞLU Program Yönetim Birimi Başkan Vekili 131
Ali Sinan SERT Program Yönetim Birimi Uzmanı 129

İzleme Değerlendirme Birimi

    Dahili No
Salim ÇAVUŞ İzleme Değerlendirme Birimi Başkan Vekili 141
Şevket Selçuk ŞİMŞEK İzleme Değerlendirme Birimi Uzmanı 148
Merve GÜNEŞ İzleme Değerlendirme Birimi Uzmanı 300
Nimet Nihan KAYA İzleme Değerlendirme Birimi Uzmanı 156
Merve KAMBUR ATALAY İzleme Değerlendirme Birimi Uzmanı 140
Tuğrul Kaan ASAN İzleme Değerlendirme Birimi Uzmanı 157

Yatırım Destek Ofisleri

    Dahili No
Melih ERGENE Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü 158
Bahar MANAV Edirne Yatırım Destek Ofisi Koordinatör Vekili 301
Mustafa Melih Emre BEJİ Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Koordinatör Vekili 130
Mustafa TÜRKARSLAN Edirne Yatırım Destek Ofisi Uzmanı 302
İsmet Zümer CABBAR Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi Uzmanı 155
Melike ÖZBİNEK Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi Uzmanı 120
Elif KÜÇÜKTEZCAN Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi Uzmanı 130
Uğur OKUŞ Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Uzmanı 128
Mustafa Murat KOYUNCU Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Uzmanı 143

İdari ve Mali İşler Birimi

    Dahili No
Nuri YILMAZ İdari ve Mali İşler Birimi Başkan Vekili 207
Erhan ÖZDOĞAN İdari ve Mali İşler Birimi İdari İşler 124
Mustafa SOLAK İdari ve Mali İşler Birimi Satınalma 210
Nur BAŞOKUTAN İdari ve Mali İşler Birimi Muhasebe ve Finans 208

Halkla İlişkiler, Tanıtım ve İşbirliği Birimi

    Dahili No
Yetkin ÖZER Halkla İlişkiler, Tanıtım ve İşbirliği Birim Başkanı 146
Akın KOCAMAZ Halkla İlişkiler, Tanıtım ve İşbirliği Birimi Halkla İlişkiler 127
Akın PANDAR Bilgi İşlem Sorumlusu 112
Gamze SARICA Halkla İlişkiler, Tanıtım ve İşbirliği Birimi Basın ve Halkla İlişkiler 125
Serdar KARAKAŞ Evrak ve Arşiv Sorumlusu 123
Yurdagül AYDIN Ofis Görevlisi 401

Destek Hizmetleri Görevlileri

    Dahili No
Savaş AKBULUT Ofis Görevlisi 212
Neslihan TANRIKULU Satınalma Görevlisi 211
Seval GÖNÜLDAŞ Muhasebe Görevlisi 209
Ayten KARAÇAYIR Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Görevlisi 134
Gül PALABIYIK Santral Görevlisi
Esra GÖKŞİRİN Santral Görevlisi 111
Cansu ÜNAL Edirne Yatırım Destek Ofisi Görevlisi 304
Erman GÜREL Makam Şoförü 213
Ersun NACAK Şoför 213
Murat YEL Şoför 213
Burhanettin ATEŞ Şoför 213
Ramadan YILDIZ Şoför 213
Büşra BOZKURT Büro Görevlisi 220
Ayşe KARATEKE Servis & Temizlik Görevlisi 218
Seyide SEYREL Servis & Temizlik Görevlisi 217
Ebru TOKUÇ Servis & Temizlik Görevlisi 217
Ebru TUNA Servis & Temizlik Görevlisi

Kayıtlı İstihdamın Teşviki Projesi Kapsamında Görevliler

    Dahili No
Suna Gökçe KIZILKAYA 119
Ekrem BİLECEN 119

Proje Kapsamında Görevliler

    Dahili No
Eyüp SÜRÜCÜLER 122
Tufan DİLGİN 122
Feyza Amine KESKİN
Hande AKTAŞ
  Yükleniyor...