Mal alımı için ihale ilanı

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2016 | Toplam Okunma: 1373
Selim Pek Ağaç Ürünleri Ambalaj Atığı Toplama Ayrıştırma Ahşap Ambalaj Geri Dönüşüm Geri Kazanım, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 yılı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Tekirdağ/Çerkezköy’de Biyokütle Enerjisi Dönüşüm Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Lot 1: 33 Parça makineden oluşan pellet-pres hattı mal alımı.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası www.pekpalet.com.tr ve buradaki bağlantıdan görülebilir. Ancak, İhale Dosyası Veliköy Mah. Çorlu Çevre Yolu Blv. No:54 Çerkezköy/TEKİRDAĞ adresinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 23.11.2016 - 14:00

 

Teklifler, 23.11.2016 tarihinde, saat 14:30’da ve Veliköy Mah. Çorlu Çevre Yolu Blv. No:54 Tekirdağ/Çerkezköy adresinde yapılacak oturumda açılacaktır. 

DİĞER İHALE İLANLARI

Mimari ve Mühendislik Uygulama Projesi Hizmet Alımı için ihale ilanı 9 Ocak 2017Kırklareli Ticaret Borsası, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Merkez/Kırklareli’de Kırklareli Ticaret Borsası Tarımsal Ürün Depolama Fizibilitesi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır Hizmet Alımı için ihale ilanı 3 Ocak 2017Trakya Teknopark Yönetici A.Ş. , Trakya Kalkınma Ajansı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Edirne’de Trakya Üniversitesi Tematik Teknopark Fizibilite Raporunun Hazırlanması için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. TRAKYA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ 4 SERVİS ve TEMİZLİK GÖREVLİSİ, 1 DEPO GÖREVLİSİ, 4 OFİS GÖREVLİSİ, 2 İDARİ İŞLER GÖREVLİSİ, 4 BÜRO GÖREVLİSİ, 1 MAKAM ŞOFÖRÜ, 2 PERSONEL ŞOFÖRÜ, 2 DANIŞMA GÖREVLİSİ VE 1 BEKÇİ 15 Aralık 201612 ay süresince Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği 4 servis ve temizlik görevlisi,1 depo görevlisi, 4 ofis görevlisi, 2 idari işler görevlisi, 4 büro görevlisi, 1 makam şoförü, 2 personel şoförü, 2 danışma görevlisi ve 1 bekçi olmak üzere 21 görevliyi içeren hizmet alımı işidir. Yeni Teknoloji Kaynak Robotu Yatırımı ile Tarım Makineleri Üretiminde Katma Değerin Artırılması ve Yeni Ürün üretilmesi Projesi Mal Alımı için ihale ilanı7 Aralık 2016ALTAYOĞLU TARIM MAKİNALARI GIDA TARIM HAYVANCILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, Trakya Kalkınma Ajansı 2016 İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Hayrabolu OSB. Aydın sok. No:1 Hayrabolu/Tekirdağ’da Yeni Teknoloji Kaynak Robotu Yatırımı ile Tarım Makineleri Üretiminde Katma Değerin Artırılması ve Yeni Ürün üretilmesi Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. Atalay Madeni Eşya San.Tic.A.Ş. 01.11.2016 Tarihli Mal İlanı Açıklaması18 Kasım 2016Atalay Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. ‘nin 1 Kasım 2016’da Ajans web sitemizde yayınlanan ihale ilanında yararlanıcı aşağıdaki açıklamanın yapılmasını talep etmektedir.
  Yükleniyor...