Sürekli İşçi Kadrosuna Geçiş İçin Yapılan Sınav Sonuçları

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2018 | Toplam Okunma: 380
696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127. maddesiyle 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 ve geçici 24. maddeleri gereği Kurumumuzda sürekli işçi kadrosuna geçmek için başvuru yapan çalışanlar tespit komisyonunun çalışmasının ardından 26 Mart 2018 Pazartesi günü sınava tabi tutulmuş olup, sınav sonuçlarına ilişkin liste aşağıda bulunmaktadır.

Adı - Soyadı

Sınav

Sonucu

Adı - Soyadı

Sınav

Sonucu

Tuğçe Işıksal Aksu

Başarılı

Helin İba

Başarılı

Ayşe Karateke

Başarılı

Gamze Kurt

Başarılı

Seyide Seyrel

Başarılı

Cansu Ünal

Başarılı

Ebru Tokuç

Başarılı

Büşra Bozkurt

Başarılı

Ebru Tuna

Başarılı

Neslihan Tanrıkulu

Başarılı

Esra Gök Şirin

Başarılı

Seval Gönüldaş

Başarılı

Gül Palabıyık

Başarılı

Yurdagül Aydın

Başarılı

Berkant Karadeniz

Başarılı

Hüseyin Ozan Atik

Başarılı

Murat Yel

Başarılı

Berat Karaca

Başarılı

Ramadan Yıldız

Başarılı

Savaş Akbulut

Başarılı

Hande Aktaş

Başarılı

Eyüp Sürücüler

Başarılı

Feyza Amine Keskin

Başarılı

Tufan Dilgin

Başarılı

Ayten Karaçayır

Başarılı

 

 

Sınav sonuçlarına itiraz için son gün 29 Mart 2018 olup ilgililerin 1 Nisan 2018 tarihi itibari ile kadro geçiş işlemi yapılacaktır.

Kamuoyuna ve ilgililere ilanen duyurulur.

Not: İlgili mevzuata göre sürekli işçi kadrosuna geçirilme şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adaylar her aşamada kapsam dışı bırakılacak,
sürekli işçi kadrosuna geçirilmiş olsa dahi istihdamına son verilebilecektir.

DİĞER DUYURULAR

T.C. MEVLANA KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI19 Nisan 2018T.C. Mevlana Kalkınma Ajansı’nda, 5449 sayılı Kanun ve Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılacak yarışma sınavı ile “1 (bir) adet iç denetçi, 9 adet uzman ve 1 (bir) adet destek personel” istihdam edilecektir. Balıkesir Yatırım Günleri 9-10 Mayıs 201819 Nisan 2018Balıkesir’in yatırım ortamının ve yatırımcıya sunduğu fırsatların tanıtılacağı “Balıkesir Yatırım Günleri 2018” etkinliğine hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Şehirlerin Beklediği Ödüllendirme Başlıyor, Şehir Ödülleri Türkiye 2018 Aday Çağrısı Yapıldı!13 Nisan 2018Şehir Ödülleri Türkiye ile ülkemizde yerel kalkınmaya güç vermeye devam eden Yaşayan Şehirler Platformu, Şehirlerin ilgiyle beklediği Şehir Ödülleri Türkiye 2018 adaylık başvurularını Dokuz Eylül Üniversitesi ile birlikte başlattı. 11 Mayıs 2018’e kadar başvurular sürecek. Trakya Kalkınma Ajansı Personel Alım Sınavı Sonuçları9 Nisan 20182-31 Ocak 2018 tarihlerinde başvuruları alınan personel alım sınavına istinaden Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği gereği oluşturulan sınav komisyonunca 19 Şubat 2018 tarihinde Ajansımız personel alımı sözlü yarışma sınavı gerçekleştirilmiş olup, ilgili yönetmeliğin 14. maddesi hükümleri çerçevesinde sınav komisyonunca yapılan değerlendirme sonucunda başarılı bulunan uzman personel adaylarının isimleri aşağıdaki gibidir: Sürekli İşçi Kadrosuna Başvuruları Kabul Edilip Sınava Katılacak Olanların Kesin Listesi23 Mart 2018696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127. maddesiyle 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 ve geçici 24. maddeleri gereği Kurumumuzda sürekli işçi kadrosuna geçmek için başvuru yapan çalışanlardan Tespit Komisyonu tarafından başvuruları kabul edilip sürekli işçi kadrosuna geçiş için sınava girmeye hak kazanan adaylar kesinleşmiş olup, sınav 26 Mart 2018 Pazartesi günü saat 10:00 itibari ile Trakya Kalkınma Ajansı Tekirdağ Merkez Hizmet Binasında yapılacaktır. Tespit Komisyonu Kararına Göre Sınava girmeye hak kazananlara ait kesin liste aşağıda belirtiği gibidir.
  Yükleniyor...